Depilacja woskiem Kraków

Depilacja woskiem to jedna z najbardziej popularnych metod usuwania zbędnego owłosienia. Depilacja woskiem to technika, która nawet na 3-4 tygodnie zapewni gładką skórę i komfort dla kobiety. Pozwala zaoszczędzić także mnóstwo czasu podczas codziennej pielęgnacji. Pomimo, że depilacja woskiem jest odrobinę bolesna, jest skuteczna i szybka. Dodatkowo, w przeciwieństwie do innych metod, depilacja woskiem nie powoduje świądu i pieczenia po zabiegu. Preparaty stosowane po depilacji koją, działają przeciwzapalnie i łagodzą podrażnienia.

Salon Urody "Glamour" Depilacja woskiem Kraków

Depilacja woskiem w Salonie Urody „Glamour”

W Salonie „Glamour” wykonywana jest depilacja damska ciepłym, obszarami poddawanymi temu zabiegowi są: twarz (wąsik, broda, baki) ciało (pachy, ręce, nogi, bikini).

Depilacja woskiem pozwala na pozbycie się zbędnego owłosienia, metoda ta jest niezwykle skuteczna ponieważ gładkim ciałem można cieszyć się nawet do około miesiąca czasu, po tym czasie należy wykonać kolejną depilację, z tą różnicą że włosy, które odrastają są zwykle rzadsze i cieńsze, mogą być także wyraźnie jaśniejsze.

DEPILACJA WOSKIEM

Preparaty używane w depilacji woskiem to przeważnie woski twarde, miękkie, azulenowe, pszczele, aloesowe i inne.

Po każdym zabiegu włosy odrastają zdecydowanie słabsze i jest ich mniej, ponieważ usuwane są wraz z cebulkami.
Ciepły wosk nakłada się na owłosienie zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa, pory pod wpływem ciepłego wosku się rozszerzają, następnie włosy są depilowane w kierunku przeciwnym do ich wzrostu.

Po depilacji woskiem skóra jest oczyszczana z ewentualnych pozostałości wosku oraz nawilżana dodatkowym produktem, stosowanym przy depilacji, która zapobiega podrażnieniom i szybko koi skórę po depilacji.

Depilacja woskiem bikini

Depilacja woskiem brazylijska to obecnie jeden z najpopularniejszych zabiegów depilacji bikini wykonywanych w gabinetach kosmetycznych.
Depilacja brazylijska to zabieg depilacji, dzięki któremu pozbywamy się całości owłosienia z miejsc intymnych.

Aby zabieg mógł zostać przeprowadzony, włosy muszą mieć długość min. 0,5 cm. W związku z tym należy unikać golenia przez co najmniej dwa tygodnie przed planowanym zabiegiem. Przed depilacją woskiem należy unikać także natłuszczania skóry np. olejkami lub balsamami, ponieważ uniemożliwi to dokładne przeprowadzenie depilacji brazylijskiej.

Depilacja woskiem bikini to sprawdzony i skuteczny sposób na gładkość nawet do miesiąca czasu, bez niechcianych włosków.

Depilacja woskiem wąsika

Depilacja woskiem wąsika przy użyciu specjalnego wosku Depileve pozwoli na szybkie i bezpieczne pozbycie się kłopotliwego owłosienia na twarzy. Dzięki użyciu delikatnego wosku twardego usuwany zostaje włos bez naruszenia ciągłości naskórka (zwłaszcza na wrażliwych partiach jak np. twarz lub okolice bikini) oraz może być stosowany w przypadku skóry wrażliwej. Skóra jest minimalnie lub prawie w ogóle nie zaczerwieniona. Efekt utrzymuje się od 2 tygodni do nawet 1 miesiąca.

by Depileve Preparaty stosowane w depilacji woskiem

Depileve – Światowy lider w profesjonalnej depilacji woskiem.
Marka Depileve to Światowy lider w depilacji profesjonalnej od ponad 30-stu lat obecna w 96 krajach na 6 kontynentach.

Jakość dowodem skuteczności
Woski Depileve w odróżnieniu od innych wosków na rynku, mają w swoim składzie wyjątkowo wysoki procent żywicy z najlepszego gatunku sosny, ze sprawdzonych źródeł światowych, co charakteryzuje je doskonałą przyczepnością i lepkością. Żywica ta pozwala na optymalną temperaturę aplikacji i precyzyjne usunięcie nawet najkrótszych włosków (już od 0,5 mm). Dzięki temu depilacja woskiem staje się bardzo skuteczna.

Woski Film Wax, najbardziej plastyczne z oferowanych na rynku wosków powodują, że proces odrastania włosa jest kilkakrotnie spowolniony.

by Depileve Depilacja woskiem

Naturalny skład produktów
Zawartość żywicy naturalnej w woskach Depileve wynosi ponad 70%. Dodatek wyciągów roślinnych z azulenu, lawendy, masła karite, oliwy z oliwek i innych cennych składników powoduje, że depilację woskiem Depileve można dopasować indywidualnie do potrzeb nawet najbardziej delikatnej i wrażliwej skóry.

Wydajność miarą korzyści
Warstwa aplikowanego wosku podczas zabiegu, jest o 2/3 cieńsza od jakiekolwiek innego wosku na rynku.

FILM WAX – wosk do wrażliwych partii ciała
Rewolucyjna formuła Film Wax przeznaczona jest głównie do depilacji obszarów intymnych. Wyjątkowo plastyczne woski Film Wax, skutecznie usuwają nawet najbardziej uporczywe włoski niezależnie od ich rodzaju. Wosk zachowuje plastyczność nawet po całkowitym zastygnięciu na skórze.

Cennik depilacja woskiem

Serdecznie zapraszam na zabiegi depilacji woskiem do Salonu Urody „Glamour”, depilację wykonujemy profesjonalnie, z dbałością o każdy szczegół.

Pin It on Pinterest