Manicure hybrydowy Kraków Shellac

Manicure hybrydowy to gwarancja trwałości lakieru na paznokciach do 14 dni lub nawet dłużej. Idealny manicure na co dzień, do pracy, na spotkanie, na różne uroczystości i inne okazje. Piękne kolory i zachwycający połysk na paznokciach to jest właśnie hybryda! 💅

Manicure hybrydowy kraków

Manicure hybrydowy – to najpopularniejszy rodzaj stylizacji paznokci, polega na nakładaniu światłoutwardzanaych lakierów w lampie UV/LED. 

Hybryda Shellac to pierwszy na świecie produkt firmy i producenta CND. Lakiery hybrydowe wchodzące w skład systemu Shellac pokrywają płytkę paznokcia elastyczną i cienką warstwą  zupełnie tak jak zwykły lakier, przez co uzyskujemy naturalny wygląd pomalowanych paznokci oraz piękne lustrzane wykończenie o znakomitej trwałości nawet do 3 tygodni.

Lakierami hybrydowymi możemy pokrywać paznokcie u dłoni oraz u stóp, daje to kobietom komfort i wygodę, ponieważ nie trzeba uważać na paznokcie żeby lakier się przypadkowo nie zmył, trwałość takiego manicure’u to wielka zaleta w takim przypadku 😍

Jak wykonywany jest manicure hybrydowy w Salonie "Glamour"?

W salonie urody Glamour wykonujemy przed nałożeniem produktów CND Shellac manicure klasyczny, czyli opiłowujemy paznokcie na dany kształt, usuwamy skórki, przygotowujemy płytkę do nałożenia lakierów hybrydowych. Kolejno nakładane są baza, 2 x warstwy koloru, top nabłyszczający. Na zakończenie zabiegu manicure hybrydowego nawilżamy skórki oliwką CND Shellac Solaroil, o bogatym składzie naturalnych olejków oraz krem pielęgnacyjny o właściwościach nawilżających i ochronnych o pięknym zapachu.

Jak usunąć lakier hybrydowy?

Aby usunąć stylizację hybrydową należy użyć produktu z acetonem.

Czy można ozdabiać paznokcie pokryte hybrydą?

Manicure możemy ozdobić dodając różne efekty, cyrkonie, naklejki, taśmy według osobistych upodobań.

Salon Urody "Glamour" Propozycje manicure'u hybrydowego

Jakie są zalety lakierów hybrydowych Shellac?

  • Hypoalergiczne
  • Wolne od toluenu
  • Wolne od formaldehydu
  • Wolne od DBP – ftalanu dibutylowego

Jesteś zainteresowana nowym manicurem? W Salonie Urody Glamour wykonujemy go profesjonalnie, dbając o każdy szczegół.

Zapraszam

Pin It on Pinterest