Manicure japoński Kraków

Manicure japoński Kraków
Wzmacnia, odżywia i upiększa naturalnie paznokcie. Doskonałe rozwiązanie dla uszkodzonych, łamliwych, kruchych paznokci. Manicure japoński swój renesans przeżywa od niedawna. Po latach dominacji tipsów wraz z szałem na kosmetyki i zabiegi w stylu eko okazało się, że coraz więcej kobiet chce mieć paznokcie naturalne, ale też pięknie wyglądające. Powoli odchodzimy od tego, co wygląda sztucznie, na rzecz naturalności. Można więc powiedzieć, że kosmetyka zatacza koło, sięgając do tego, co oferuje nam natura.

Manicure japoński Kraków

Manicure japoński Kraków

Sekret tego manicure polega na wcieraniu w płytkę paznokci specjalnych preparatów z odpowiednimi składnikami, które ochraniają i wzmacniają naturalne paznokcie a do tego nadają piękny połysk.

Coraz więcej pań i panów chce, by ich paznokcie były przede wszystkim zdrowe, a nie tylko pomalowane warstwą lakieru czy zaklejone tipsami. Dlatego manicure japoński jest coraz popularniejszy wśród przedstawicieli obu płci.

Sekret pięknych, zdrowych i estetycznych paznokci.

Manicure japoński to zabieg poprawiający kondycję i stan paznokci. Polega on na wcieraniu specjalnej pasty w płytkę paznokciową energicznymi ruchami i naniesienie na nie specjalnego pudru. Cały sekret tkwi w odpowiednim doborze substancji. Witamina A oraz E od dawna uznawane są za panaceum nie tylko na problemy skórne, ale i te z paznokciami i włosami. Keratyna, pyłek pszczeli i krzemionka odbudowują płytkę paznokciową, nadając jej połysk porównywalny z blaskiem różowej perły. Aby zabieg rzeczywiście przyniósł poprawę kondycji paznokci, powinien być powtórzony co najmniej trzy razy w odstępie trzytygodniowym.

Co zawierają produkty stosowane w manicure japońskim?

Do składników aktywnych, obecnych w produktach do „japońskiego” należą:

  • Krzemionka z Morza Japońskiego
  • Keratyna
  • Wosk Pszczeli
  • Witaminy A + E

Manicure japoński - historia

Manicure japoński Kraków

Historia manicure’u jest już dość długa, szybko bowiem zauważono, że piękne dłonie są bardzo atrakcyjnym elementem wyglądu. Także manicure japoński jest wykonywany już od stuleci, choć dopiero w ostatnich latach stał się popularny na całym świecie. Ten niezwykły i mający coś z ducha Azji sposób pielęgnacji i zdobienia paznokci został wymyślony przez japońskie arystokratki.

Dla kogo jest wskazany ?

Dla każdej Kobiety i Mężczyzny 👩 którzy chcą mieć naturalnie, pięknie wyglądające paznokcie.
Także będą zadowolone Panie z osłabionymi, kruchymi i łamliwymi paznokciami np. po niektórych hybrydach, żelach, akrylach, ponieważ regularnie wykonywany „japoński” pozwoli odzyskać zdrowe, mocne – naturalne paznokcie.

Manicure japoński - co warto jeszcze wiedzieć ❓ 😉

Manicure japoński wskazany jest do paznokci zniszczonych, osłabionych, kruchych np. po niektórych lakierach, lakierach hybrydowych, żelach. Nie powinno wykonywać takiego manicure bezpośrednio po usunięciu stylizacji żelowej, ponieważ może to przynieść więcej szkody niż pożytku. 
Częstotliwość powtarzania manicure japońskiego w serii to co 2 – 3 tygodnie.
Nie poleca się pokrywania paznokci po „japońskim” odżywkami lub lakierami, ponieważ niszczymy wówczas jego właściowości.

Manicure japoński Kraków

Jak wygląda wykonanie manicure'u japońskiego w Salonie "Glamour"?

Dezynfekujemy dłonie Klienta / Klientki. Wykonujemy klasyczny manicure z usunięciem skórek lub biologiczny z odsunięciem skórek. Przygotowujemy płytkę paznokci do nałożenia pasty. Aplikujemy pastę, zabezpieczamy pudrem. Na zakończenie nakładamy oliwkę o bogatym składzie naturalnych olejków: olej jojoba, olej ze słodkich migdałów, witamina E i krem nawilżający o przyjemnym owocowym zapachu.

Cennik manicure japoński kraków

 

Cena: manicure japoński komplet – 50zł
Polecane dodatki: zabieg „Satynowe Dłonie” z peelingiem i kremową parafiną – 15zł do zabiegu manicure

Jesteś zainteresowana/ zainteresowany manicure japońskim? W Salonie Urody Glamour wykonujemy go profesjonalnie, dbając o każdy szczegół.

Zapraszam do kontaktu

Pin It on Pinterest