Mikrodermabrazja Diamentowa Kraków

Mikrodermabrazja diamentowa jest idealnym zabiegiem jeżeli Twoja skóra jest zanieczyszczona, widoczne są zaskórniki, przebarwienia, jest szorstka w dotyku, domowy peeling nie daje efektów, kosmetyki słabo się wchłaniają a makijaż wygląda kiepsko? Poznaj idealny zabieg Dla Ciebie na te dolegliwości 😉

Salon Urody "Glamour" Mikrodermabrazja diamentowa Kraków - dla kogo jest wskazana?

Mikrodermabrazja Diamentowa Kraków  – zabieg dla każdego 💆 👫 ⇨

Zabiegi mikrodermabrazji diamentowej można przeprowadzać na wszystkich typach skóry od łojotokowej i mieszanej do bardzo delikatnej i wrażliwej i każdej części ciała np. twarzy, szyi, dekoltu, pleców dłoni czy nóg. 

Zabieg – mikrodermabrazja diamentowa wykonuje się u osób w różnym wieku zmagających się z:

 • rozszerzonymi porami
 • łojotokiem, zaskórnikami, prosakami
 • rogowaceniem okołomieszkowym
 • płytkimi zmarszczkami
 • przebarwieniami i piegami
 • suchymi skórkami
 • szarym, szorstkim i nierównym naskórkiem w dotyku.

Jak wygląda zabieg mikrodermabrazji?

Mikrodermabrazja diamentowa jest zabiegiem pielęgnacyjnym polegającym na kontrolowanym ścieraniu kolejnych warstw naskórka. 

Mikrodermabrazja diamentowa wykonywana jest przy użyciu specjalnych diamentowych głowic, jest to metoda bezpyłowa wskazana do każdego rodzaju skóry nawet delikatnej, wrażliwej i alergicznej.

Zabieg jest w pełni bezpieczny, u niektórych może pojawić się chwilowe zaczerwienienie spowodowane ścieraniem kolejnych warstw naskórka.

Zalety mikrodermabrazji

Mikrodermabrazja Diamentowa – poznaj korzyści z zabiegu dla Twojej skóry

 • Zabieg mikrodermabrazji pomaga przywrócić skórze zdrowy koloryt, naturalny blask i promienność.
 • Zmarszczki widocznie się wygładzają, te płytsze nawet znikają. Poza tym skóra ładnie oczyszcza się z niedoskonałości i przy regularnych zabiegach w gabinecie kosmetycznym można się pozbyć problemów z pojawiającymi się w koło niedoskonałościami.
 • Mikrodermabrazja diamentowa jest idealnym zabiegiem zarówno dla mężczyzn 👨jak i dla kobiet 👩 – które chcą ładnie wyglądać, ale ich cera jest problematyczna, mieszana lub tłusta.

Mikrodermabrazja w kosmetologii

Kosmetologia bardzo korzystnie ocenia metodę mikrodermabrazji, ale stwierdza wyraźnie, że sukces zabiegów ściśle zależy od Ich kompleksowego wykonania polegającego na połączeniu peelingu z pielęgnacją odpowiednio dobranymi preparatami kosmetycznymi przed i po złuszczaniu skóry. Samo złuszczanie naskórka aparatem do mikrodermabrazji nie ujawni wszystkich zalet tej metody, a może nawet, przy nieodpowiedniej pielęgnacji, prowadzić do pogorszenia wyglądu cery (np. przez jej odwodnienie.

Mikrodermabrazja diamentowa + peeling chemiczny

W niektórych przypadkach istnieje możliwość łączenia mikrodermabrazji z peelingiem chemicznym. Bezpośrednio po zabiegu mikrodermabrazji można zaaplikować powierzchowny peeling chemiczny (niskie stężenia głównie w celu nawilżenia skóry AHA) Bezpośrednio po zabiegach mikrodermabrazji zalecane są wszelkie zabiegi  pielęgnacyjne skóry. Rodzaj zabiegu jest dobierany w zależności od rodzaju skóry i jej bieżących problemów. Skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych wzrasta w momencie wykonania bezpośrednio po mikrodermabrazji – substancje aktywne są lepiej przyswajane przez skórę Mikrodermabrazję diamentową można wykonać w połączeniu z każdym zabiegiem traktując ją jako głęboki lub wstępny peeling

Jakie są wskazania po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu mikrodermabrazji diamentowej najlepiej swoją skórę traktować delikatnie, nie jest wskazane nakładanie makijażu przynajmniej przez dobę od zabiegu, powinno się również w tym czasie unikać kontaktu z chlorowaną wodą np. wyjścia na basen, ograniczyć ekspozycję skóry na słońce i stosować krem ochronny z filtrem o faktorze ochrony minimum 30 – 50 SPF.

Jeżeli wystąpi mikrołuszczenie po zabiegu nie wolno zdrapywać łuszczących się skórek ‼

Mikrodermabrazja diamentowa + substancje czynne

Pzykładowe preparaty i substancje polecane po lub przed mikrodermabrazją:
Ponieważ budowa skóry jest bardzo złożona, pobudzenie jej regeneracji wymaga zastosowania wielu efektywnych substancji czynnych.

 • Witamina C jest ważna dla skóry nie tylko dlatego, że stymuluje wytwarzanie kolagenu. Jest niezbędna dla przebiegu wielu funkcji zachodzących w komórkach skóry, a także ich ochrony przed skutkami promieniowania słonecznego. Do cery naczyniowej -wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych.
 • Tlen. Złożone substancje zawierające tlen pomagają poprawić nawilżenie skóry, niezbędne dla jej dobrej kondycji. Przesuszenie jest dla skóry jednym z najbardziej wyniszczających czynników (brak wody = brak życia), dlatego utrzymanie prawidłowego nawilżenia jest zawsze podstawowym zadaniem zabiegów kosmetycznych.

Substancje aktywne polecane przy mikrodermabrazji

 • Kwas kojowy uzyskiwany z ekstraktu z japońskiego grzybka, ma silne działanie rozjaśniające i stosowany jest w zabiegach przeciwko zmianom pigmentacyjnym, głównie dla skóry zniszczonej wskutek działania promieni UV,
 • Enzymy odgrywają ważną rolę w przygotowaniu do mikrodermabrazji, ponieważ rozluźniają strukturę korneocytów (komórek warstwy rogowej naskórka), umożliwiając przenikanie czynnych substancji wykorzystywanych w trakcie zabiegów do głębszych warstw skóry. Enzymy są też niezbędne do przebiegu wielu procesów biochemicznych w skórze, warunkując aktywne oddziaływanie wielu substancji dostarczanych w preparatach takich jak witamina C lub tlen.
 • Kwasy owocowe (AHA) są sprawdzonymi efektywnie działającymi związkami do stosowania w okresowych kuracjach regeneracyjnych oraz poprawie naturalnych zdolności zatrzymywania wilgoci przez skórę
 • Kwas hialuronowy jest najbardziej efektywną substancją nawilżającą. Ma zdolność wiązania ponad 30-krotnej ilości wody w stosunku do własnej wagi.
 • Retinol -działanie liftingowe na skórę,działa regenerująco na skórę trądzikowa (reguluje pracę gruczołów łojowych).
 • Kolagen – silnie nawilża skórę

Cennik mikrodermabrazja diamentowa

Cena: od 100zł
Mikrodermabrazja diamentowa na twarz z maską kremową – 100zł
Mikrodermabrazja diamentowa na twarz z maską algową – 120zł
Mikrodermabrazja diamentowa na twarz z kwasami AHA – 190zł
Szyja  > +25% ceny zabiegu
Dekolt  > +50% ceny zabiegu
Polecane dodatki do mikrodermabrazji:
ampułka z serum – 15zł
sonoforeza/ultradźwięki + serum – 40zł

Jesteś zainteresowana/y zabiegiem mikrodermabrazji? W Salonie Urody „Glamour” wykonujemy go profesjonalnie, dbając o każdy szczegół.

Zapraszam

Pin It on Pinterest