Peeling Kawitacyjny Kraków

Peeling kawitacyjny (ultradźwiękowy) to zabieg kosmetyczny wykonywany za pomocą ultradźwięków. Kawitacja jest nowoczesną technologią wykorzystywaną głównie do bezbolesnego oczyszczania skóry. Peeling kawitacyjny polega na złuszczeniu warstwy rogowej skóry, łoju i zanieczyszczeń, dając tym samym gładkość oraz blask skórze, a także powodując lepsze wchłanianie się substancji aktywnie czynnych.

Zabieg z peelingiem kawitacyjnym skutecznie usuwa martwe komórki skóry, uwalnia zablokowane pory od nadmiaru łoju, bakterii i substancji toksycznych, przyspiesza mikrokrążenie, poprawia wymianę jonową, wzmaga produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego oraz pozostawia skórę nadzwyczajnie odmłodzoną, odświeżoną i zregenerowaną.

Salon Urody "Glamour" Peeling kawitacyjny - Zabieg dla Ciebie

Peeling kawitacyjny – skutecznie oczyszcza i wygładza skórę. Zaletą peelingu kawitacyjnego jest to, że można wykonać go na każdym rodzaju skóry. Zabieg jest bardzo przyjemny dla klienta. A efekty są zauważalne już po pierwszym zabiegu 😃

dla kogo jest peeling kawitacyjny?

Zabieg można wykonywać przy każdym rodzaju skóry, kwalifikują się również do niego cery wrażliwe i naczyniowe, oczyszcza i wygładza skórę, działanie bakteriostatyczne – hamuje rozwój bakterii –  ważne w pielęgnacji skóry trądzikowej, usuwa zgromadzone zanieczyszczenia, poprawia mikro-krążenie, dotlenia, powoduje większą absorpcję składników aktywnych z preparatów kosmetycznych, wyraźne rozjaśnia skórę, przyspiesza regenerację skóry.

Peeling kawitacyjny można przeprowadzić na twarzy, dłoniach, plecach. Zabieg ten powoduje skuteczne złuszczenie martwego naskórka i odsłonięcie młodszej warstwy skóry, wolnej od martwych komórek, nadmiaru łoju, bakterii i substancji toksycznych, a także pozostałości kosmetyków. 

 

Jakie są wskazania do wykonania peelingu kawitacyjnego?

  • Każdy rodzaj skóry wymagający oczyszczenia, odświeżenia
  • Poszerzone pory skóry
  • Zaskórniki
  • Trądzik nie w fazie zapalnej
  • Ziemisty koloryt skóry
  • Płytkie przebarwienia
  • Szorstkość skóry
  • Wzmożona produkcja łoju i tłustość skóry
  • Płytkie zmarszczki
  • Wiotka, słabo napięta skóra

jakie są efekty i korzyści z peelingu kawitacyjnego?

– usuwa zanieczyszczenia skóry
– bezboleśnie i dokładnie czyści skórę twarzy, szyi i dekoltu
– usuwa martwe komórki skóry
– uwalnia pory od nadmiaru łoju, bakterii i substancji toksycznych
– regeneruje skórę oraz mięśnie mimiczne
– przyspiesza mikrokrążenie
– pomaga w leczeniu trądziku poprzez swoje działanie sterylizujące
– głęboko nawilża poprzez mikromasaż
– przygotowuje skórę do dalszych zabiegów
– poprawia wymianę jonową, wzmaga produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego
– poprawia strukturę blizn
– rozjaśnia przebarwienia naskórka
– pozostawia skórę nadzwyczajnie odmłodzoną, odświeżoną i zregenerowaną

Zabieg wykonuje się przy użyciu aparatury kosmetycznej, która wytwarza ultradźwięki o niskiej częstotliwości. Urządzenie wyposażone jest w specjalną głowicę, którą przesuwa się po powierzchni skóry, po wcześniejszym zwilżeniu jej. Obecność w tym zabiegu stosowanego płynu jest niezbędna aby doszło do zjawiska kawitacja.

Jakie są zalecenia zabiegowe peelingu kawitacyjnego?

Zalecenia: Peeling kawitacyjny należy powtarzać z częstotliwością co ok. 7-14 dni przez okres 5 – 6  tygodni dla uzyskania najlepszych rezultatów zabiegowych oraz wyeliminowania lub złagodzenia defektów kosmetycznych.

Peeling kawitacyjny jest bezpiecznym zabiegiem kosmetycznym, nie ogranicza funkcjonowania klienta, jedynie na co powinno się zwrócić uwagę o ochrona przed promieniowaniem UV i stosowanie preparatów z faktorem ochrony 30 – 50 spf.

Cennik peeling kawitacyjny kraków

Cena: od 60 zł
Peeling kawitacyjny na twarz z maską kremową – 60zł
Peeling kawitacyjny na twarz z maską algową – 70zł
Peeling kawitacyjny na twarz z serum + sonoforeza z maską kremową/algową – 100zł/120zł
Szyja > +25% ceny
Dekolt > +50% cena
Polecane dodatki do zabiegu:
ampułka dobrana do rodzaju skóry – 15zł

Chcesz umówić się na peeling kawitacyjny? W Salonie Urody „Glamour” wykonujemy go profesjonalnie, dbając o każdy szczegół.

Zapraszam do konaktu  ☎

Pin It on Pinterest