Przekłuwanie uszu Kraków Ruczaj

Przekłuwanie uszu Kraków

Przekłuwanie uszu

Przekłuwanie uszu Kraków

Przekłuwanie uszu Kraków z najwyższej jakości sprzętem STUDEX.

W Salonie Urody „Glamour” przekłuwanie uszu jest bardzo delikatne, za jednym ruchem instrumentu do przekłuwania uszu kolczyk wraz z zapinką umieszczony jest we właściwym miejscu. Ze względów bezpieczeństwa i sterylność zabiegu uszy przekłuwane są kolczykami dostępnymi wyłącznie w salonie. Materiał z którego wykonane są kolczyki jest hipoalergiczny i dobrze wpływa na proces gojenia. Kolczyki znajdują się w sterylnych opakowaniach i otwierane są przy kliencie przy zabiegu przekłuwania uszu.

Bezpieczne przekłuwania uszu

Przekłuwanie uszu ze Studex® jest łatwe, bezpieczne i całkowicie higieniczne.

Zalety systemów do przekłuwania uszu firmy Studex®

  • Opatentowane instrumenty do przekłuwania wykonane z wysokiej jakości materiałów
  • Precyzyjność
  • Bezpieczne, higieniczne i szybkie
  • Sterylne, szczelnie zapakowane wkłady zawierające kolczyk i zapinkę
  • Duży wybór wspaniałych kolczyków w stylowych wzorach
  • Wszystkie kolczyki Studex są hipoalergiczne i nie zawierają niklu, ołowiu, kadmu ani kobaltu.
  • Odpowiednio osadzone zapinki kolczyka umożliwiają dobrą cyrkulację powietrza, co wspiera proces gojenia.

Jak wygląda przekłuwanie uszu?

Opatentowany system przekłuwania uszu firmy Studex jest bezpieczny i higieniczny. Kolczyki, którymi przekłuwane są uszy dostarczane są w sterylnych i szczelnie zamkniętych opakowaniach. Obsługa naszych precyzyjnych instrumentów jest szybka i bardzo łatwa. Podczas jednego ruchu ucho zostaje przekłute wraz z umieszczeniem kolczyka i zapinki na swoim miejscu.

PRZEKŁUWANIE USZU KRAKÓW PIELĘGNACJA PO PRZEKŁUCIU USZU - NAJWAŻNIEJSZE ZASADY

1. Przed dotykaniem kolczyków i uszu zawsze myj ręce

Po zabiegu miejsce, które zostało przekłute, jest bardzo wrażliwe i narażone na zanieczyszczenia. Należy ograniczyć do minimum jego dotykanie. Dziecko nie powinno bawić się kolczykami i ciągnąć za nie, ponieważ na jego dłoniach znajdują się zarazki, które mogą doprowadzić do infekcji. Przed codzienną pielęgnacją powinniśmy zawsze umyć ręce ciepłą wodą z mydłem.

2. Utrzymuj higienę i przemywaj przekłute miejsce

Podczas gojenia najważniejsza jest higiena. Powinniśmy o to zadbać przynajmniej dwa razy dziennie i używać specjalnych środków na bazie soli fizjologicznej, czy wody utlenionej, pomocne też może być przemywanie naparem z rumianku pospolitego, który ma właściwości przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i przyspiesza proces gojenia się zranionej skóry

3. Nie zapinaj kolczyków zbyt ciasno

Pierwsze kolczyki powinny mieć kształt sztyftów. Jeśli mają zapięcie w kształcie motylka, nie powinniśmy go zaciskać zbyt mocno. Do gojącego się miejsca musi mieć dostęp powietrze. Ściskając je, możemy doprowadzić do infekcji, wrastania kolczyków oraz powstawania bolesnych ran. Często na sztyfcie oznaczone jest miejsce, w którym powinien znajdować się motylek.

4. Nie baw się kolczykami, zamiast tego obracaj je

Zalecane jest codzienne obracanie ich o 180 stopni w prawo. Uniemożliwia to wrośnięcie kolczyka. Najlepiej robić to delikatnie i w atmosferze zabawy, aby nie wystraszyć dziecka i nie sprawić mu bólu.

5. Nie mocz przekłutego miejsca

Przekłute miejsce powinno być suche, aby szybko się zagoiło i nie wdała się infekcja. Trzeba też zwracać uwagę na wycieranie uszu po kąpieli. 

6. Nie zdejmuj kolczyków wcześniej bez konsultacji z lekarzem

Pierwsze kolczyki, którymi zostały przekłute uszy powinny nieprzerwanie być w uszach przez minimum 6 tygodni. Nie wyjmujmy ich nawet wtedy, kiedy pojawią się nieprzyjemne objawy. W takim przypadku wyjęcie kolczyków powinniśmy skonsultować z lekarzem, który oceni stan skóry i naruszonej tkanki oraz zaleci dalsze kroki. Wcześniejsze wyjęcie kolczyków może spowodować nieestetyczne zrośnięcie się przekłutego miejsca i powstanie blizny. (Po okresie 6 tygodni można zmienić kolczyki na inne, ale zalecane są kolczyki z prostym drutem na okres 6 miesięcy).

7. Jeśli coś cię zaniepokoi, skonsultuj się z lekarzem

Przez około dwa dni po zabiegu skóra na uszach może być zaczerwieniona, a miejsce przekłucia sprawiać dyskomfort i lekki ból. Jest to normalne i spowodowane gojeniem się ranki. Jeżeli objawy nasilą się i będą cię niepokoić, skonsultuj się z lekarzem. 

Cennik przekłuwanie uszu kraków

Ceny:
Przekłucie ucha + kolczyk – 40zł
Przekłucie uszu + kolczyki – 70zł

Jesteś zainteresowana/y przekłuciem uszu? W Salonie Urody Glamour wykonujemy go profesjonalnie, dbając o każdy szczegół.
Zapraszam

Pin It on Pinterest